Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 273 105 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Zdjęcia w galeriach.


Trochę wszystkiego (pomięty pamiętnik)

niedziela, 21 kwietnia 2013 15:15

Witam was.

(mam ten okres czasu, gdzie raz wejdę na gre a raz nie, raz porobię na niej cos produktywnego a raz tylko na bb pójdę. Więc nie wróciłam jeszcze do "grania".)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

(z pomiętego pamiętnika Mb..)

 

Cs! Ku górze, ku górze.. 

A teraz z serii "Po co mi zasady, jak mam Cs'a?"...

1....po co mi schody...

 

...jak mam CS'a?

2...po co mam podchodzić do moba...


...jak mogę strzelać przez górgę, bo mam CS'a?

3....po co używać nudnych broni w normalnych pozycjach..


... jak mogę się wychylić i rzucić granatem, bo mam CS'a?

A teraz zagadka CS'owa (tak, bawiłam się nim całkiem długo.. no dobra, bardzo długo):

Zapewnie zauważyliście, że najdalszy skil CSa ma narysowane oczy. Długo myślałam że to jest po prostu ot tak narysowane...

Koniec cs'owego szaleństwa.

 

Event, event.. A ja po raz drugi uparłam się jak kozioł.. *osioł, że MUSZĘ MIEĆ SERAFINA! W tamtym roku nawet wr światła sprzedałam. Doszło mi do młodej skaczącej galaretki. W tym roku.. Od kwietnia karmiłam ją CODZIENNIE po + - 6 owoców ewolucji. I..? Mam obecnie skaczącą galaretkę. Raz weszła, na tyle owoców! Całe dni dropienia owocow z boxow! Całe noce afczenia by przeczekać te 50 min i podać następne! Kolejny rok na marne. 3 lata robić Serafa, nosz ja p**...


^ Wiecznie Oszołomiona Galareta

 

Parkour! Parkour, sztuka uliczna w Nostale.. Boże. Nie parkour tylko Street art..

Jak to możliwe? Można zrobić coś na wzór tego co zaraz wam pokażę, jednak jedno jest pewne: Jakąkolwiek sztukę zrobicie, musicie liczyć się z tym, że przyjdzie jakiś lekko mówiąc "wandal" i wam wszystko zepsuje. 

Street art głownie i szybko mogą robić (w tym przypadku) wojownicy, ewentualnie łucznicy-siny, jednak będzie to trwało o wiele dłużej..

To boli.

Ale.. warto. 

aFull Screeny:

tu (od tyłu)

tu (z przodu)

 

(narazie niedokończona notka)

 

 

 

 

 

 

 

 


oceń
7
1

Zawieszenie

środa, 27 lutego 2013 21:50

Blog zawieszony na czas bliżej nieokreślony.

Aby uniknąć chaosu w komentarzach, zostaną one wyłączone.

 

Miłej gry i zdobywania przyszłych sp,

                                                                          -Mb6811


oceń
1
7

SP 6 - Skille i ich nazwy.

niedziela, 03 lutego 2013 13:04

@Edit: tem sam dzień
SP 6 dużym zapasem! Na początku dostaliśmy zdjęcia, później informacje że wyjdzie w okolicach wiosny, a teraz.. Entwell dało nam do szkosztowania tych sp, pokazując nam... filmiki pokazujące ich skille! Nowością w tych SP (poza tym, że wychodzą) jest to, że jak zauważycie, będzie dużo nowych skili posiadających... NIE posiadających konkretnego celu. Pierwsza nowość. Drugą nowością będzie to, że będziemy mogli łączyć umiejętności (nie wiem na jakiej zasadzie to będzie, łączenia są widoczne na filmiku). Ale co będe zanudzać, oto filmiki ze skilami:

-> Hawk Hunter / Sokoli łowca

-> Battle Monch / Mnich bitewny

 

-> Poseidon / Posejdon

Miłego oglądania i cierpliwego wyczekiwania!

 

                                               -Mb6811


oceń
10
3

Zatracony pamiętnik, cz.1

wtorek, 22 stycznia 2013 1:22

(Z zatraconego, zapomnianego pamiętnika Mb...)

 

"Mb6811. Moc Mb6811 została zabrana przez Strażnika Aniołow. Mb6811 - glacowa padaka, która staty ma 3/103... I która zabija tylko gdy ma ze sobą krzaka piłkarza. To stara przeszłość. Bo pvp trzeba umieć, tego się trzeba nauczyć... Trzeba się nauczyć wyczuć przeciwnika. Tak oto więc kompletnie niedoświadczona osoba zbiera kase, i dostaje; blade z 85j +10. Blade, którym ostatnio grała jak zbierała wingi na kremie, na 58 lvlu. I używała go do expa... 

Taka osoba wyszła z dobrą bronią w Glacernon. Bawiła się, w międzyczasie trenując na arenie z jedną z lepszych osób w pvp, z Divixem. [Divixie, bądź teraz przeklęty.]


Wyszła na otwarty śnieg. Krzakogona zostawiła w minilandzie. Złapała charga, 7k, wyczaiła anioła... i go zabiła. Lubiała zabijać.

Gdy zabiła tak 100 osób, popadła w nałóg zabijania. Chciała, by jej ostrze było wiecznie krwawe, w krwi swoich przeciwników. Była demonem, była zła...
Pisali do niej, przyjaciele, znajomi. Nie odpisywała. Była zajęta. "Mb, nie poznaje Cie..."

W drugim miesiącu, po wyzerowaniu statystyk chciała więcej. Było 100, chciała 200...

Nigdy jej się nie śniło, że jest w stanie zabić tyle osób..."

 

(zatracona cześć wspomnień)

"Stratos, skok z przestworzy; Tenebris, nowa, jedna z moich lepszych rodzin. Avatar i Laylon; glacowe i arenowe zabijaki; w kłótni o dźwięk, prędkość dźwięku.
 "

 

(...)

 

"Draco. Draco. SP5. Piękna gladiatorka; muszę ją mieć! Magiczna tarcza, odbijająca skile! Buff! Taka ciekawa karta... 11 razy próbowałam wylosować. Za 11 trafiłam. "-I tak tego nie wylosuje" "-Daj spokój... kiedyś w końcu ją dostaniesz."

Że co? Mam gladiatora. YEEEY! I oczywiście, rytualny screen, kiedy pierwszy raz zmienie się w jakiegoś specjaliste; tak, na upamiętnienie...? Ładnie wyszłam, a co mi tam...

Piękna... Odważna... Silna. Ahh. Takiego Sp mi właśnie było trzeba...


Profesja początkowo wbijana na jaszczurkach, później na groszkach...

Tak fajnie jest być gladiatorką. Yeey!"


(bardzo dawno, dawno temu...)

 

"Kostium lwa zawsze mi się podobał. Przynajmniej, no, na magu, łuczniku... Ciemny. Te lewkowate kapcie są takie słodkie... Pewnego dnia postanowiłam kupić sobie taki też kostium. Jak wyglądałam...?

[Mam wielką nadzieje, że ładnie...]"

(Glacernon, kiedy jakoś odzyskałam kontakt z innymi ludźmi poza zabijaniem)

"Wroga frakcja. Demon na pustyni u aniołow. Hah.. zaraz ich wszystkich bezlitośnie pozabijam... 80 lv nie da rady 20 i 60ciu lvlowym? Oczywiście, że da! Zaczęłam się kierować w centrum, gdzie wygłodniali czekali na expa, a zdyszany luracz nadciągał z lurem... "Demon! Demon!" I nagle zamieszanie jak w ulu. Każdy w inna stronę sie rozbiegł. Ciachu-ciachu. Obszarówka. Skil zasięgowy. 4 kille. Biedny luracz z połową HP, który też stara się uciekać. Ma krwawienie, zapewnie od jakiegoś mobka, którego lurał. Rzucił na mnie lasta, był to WK z zielonym przywódcą. Oh, dałam osłonę ostrza akurat gdy we mnie rzucał dużym bumerangiem... Ciach. Zgon. Lur, biedne enkidu, chociaż uwolnione z przeznaczenia, które i tak wygłodnieli gracze by ich zabili; straciły z oczu cel, które je wszystkie razem zebrał. Rozbiegły się w każdą stronę jak psy. 
Wsiadłam na dywan i naprawde, poczułam sięjak Breivik, który z dużą bronią będzie teraz gonił swoje ofiary i bez żadnego trudu je zabijał. Oh, tam się chowasz, Czerwony Magu z czerwonym wojownikiem(reputacja)? Już do Ciebie lecę, by uwolnić Twoją dusze od Twojego ciała.. I już nie żyjesz... Wsiadam na dywan i kontynuuje łowy. Oh, tam jest! Niszczyciel! Już do Ciebie lecę... Spami Altem + L. Później alt + k. Gdy zsiadam z dywanu używa dopalacza, a mnie jakże na złość prota dopadła. Z płonącym spojrzeniem zabijam protę, aby móc dogonić zakładnika, niszczyciela. Po czym widzę na gg "Hej, nie zabijaj mnie na glacu.. to ja jestem w tym desie ;p" Cwaniaku. Adien. No dobra... Wziełam się za warka z reputacją czerwonego młotka. A później pobawiłam się z kolegą - Aniołem, na jego obszarze. "dobra vódka nie jest zła!" "


(Nie tak dawno)

"Postanowienie: Kupię sobię jakiś ładny strój z NM. Aale, jak już odrobie się z kartami, EQ, resami... czyli za 3 lata. Kupię... Tylko jaki..? Czarne chipao nie jest takie złe, jak na wojowniczkę. W niegdyś dzień, gadając z (jednym z pierwszych moich kolegów na NT, jeszcze z 2009 roku) Adienem, postanowiliśmy pozamawiać nieco ND i kupić sobie stroje na stałe. Wspólnie ustanowiliśmy, ze jemu będzie ładnie pasować czarny kostium lwa (na łucznika ładnie), i wspaniały męski kapelusz. Ja zaś mam czarne chipao i kapelusz - dyńke z 2012. Tak więc... znak rozpoznawczy już mamy.


Bo przecież lepsze kostiumy od monotomnych zbroi!"

 

(w niepamiętną wyjątkową noc...)

"Adien, dawniej seba777... Tak wiele dla mnie znaczysz! Nawet muszę przyznać, że ja, diablica i demon zakochałam się w nim... Przepełniona rządzą zabijania na Glacernonie; zakochałam się. Nie, nie w swoim krwawym mieczu, chociaż też to możliwe, ale w nim, w człowieku. Pora na ślub w nt? "-Maybe"... "-Chociaż to tylko gra, chciałbym się związać z Toba jeszcze bardziej". 
Ślub. Oh jak cudownie. Pozostały nam 2 kwestie. Gdzie oraz kiedy? Pozorni różni od siebie, jednak z jednym byliśmy w 100%entach pewni: nie chcemy banałów. Nie chcemy brać ślubu w altance, gdzie większośc ludzi tam właśnie się żeni. Nie chcemy na kanale 2, najbardziej zaludnionym. Ani tez o 12stej godzinie, ani w zwykłym dniu w tygodniu. Jak ma być? Mroczno, niezapomnianie, tajemniczo... i ciekawie. Więc... Wybraliśmy miejsce i czas. Oh, i to jakie miejsce, i jaki czas... Namiary ślubu były następujące;
Dzień: z 31. pażdźiernika na 1 listopada
Godzina: 0:00
Miejsce: Centrum Aster, ołtarz słoneczny
Wydarzenia specjalne: Z Halloween na wszystkich świętych. Pełnia księżyca w tych dniach.
Kanał: 4
Mroczno... Lubimy mroczno. Czyż mogło być lepiej od Nocy Duchów o godzinie 0, na dodatek z pełnią księżyca? Hmm...

Full screen: tutaj

Czarna msza, to nie był ślub. Bez przysiag. Bez zbędnych kostiumowych strojów. "Jak dwóch zakazanych kochanków, którzy pobrali się w noc straszną, oświetlaną przez blady z strachu księżyc..." "

 

(Dawniej, niż poprzednie wydarzenia)"Czy was też denerwuje to, że filmiki bez przerwy pokazują jednego i tego samego poszukiwacza...? "Przecież już na sam nostalowski mózg, ten poszukiwacz padnie na hita tego mobka". "Nie dałby rady nawet tak dalego zajść". O wiele lepiej gdyby zamiast niego pokazali po prostu wszystkie 3 klasy postaci...? To już jak kto myśli..." 

(Częśc pamiętnika urywa się w tym momencie.)

 


oceń
10
0

SP 6?

środa, 09 stycznia 2013 18:57

@Edit: ten sam dzień

Sp 5, sp 5. Wszyscy już je dobrze znają, chociaż weszły one nie tak dawno. 
..

Wiemy, że kolejność dodawania kolejnych sp (a ma być ich w sumie 8) będzie:
ogień -> woda -> światło -> mrok. 

Przy czym ognia już mamy...

Jakie będzie SP wody..?

...Możliwe, że znamy już ich wygląd!

Oto, co znalazłam.. (Z NosTale Hiszpańskiego, przetłumaczone przez Google na Polski) (link:http://board.nostale.org/board1-noticias/board2-noticias-del-juego/47563-nuevas-sps/): /Edit: na Polskim forum także jest temat o tym.

 Zatem...
Mag:

Wojownik:

Łucznik:

... i jak wam się podobają...?

 

                                                -Mb6811

 


oceń
34
10

Powrót + event zimowy! / SP partnera

środa, 02 stycznia 2013 13:55

Wróciłam, wróciłam.. Jak zawsze skusił mnie ponownie event zimowy.

 

~~~~~~~~~~~~

 

 

 NosVille przysypane, śnieg sypie... No tak, zima! I - event zimowy.

Tradycyjny Rajd Bałwanka. Można go zacząć dopiero po ukończeniu misji od Sniegowej Wróżki, znajdującej się koło mikołaja. pts jest %owe, więc nie jest trudne. ..
Ale to zapewnie już wszyscy wiedzą.

Pojawiła się nowość - Możemy teraz swoich partnerów zmieniać w specjaliste! ... jednak nie są szczególnie efektywne, i posiadają tylko (aż?) 3 skile. Poniżej troche objaśnione...
Tutaj. za duży obrazek, by go wstawić..

I tutaj Freya z patelnią;


Hmm... A teraz trochę spóźnione;

-> Dla całego Avalonu, Enigmy i Finesii :>

Lepszego 2013,

                                                         -Mb6811

 


oceń
6
3

Pisanie blooga tymczasowo wstrzymane!

piątek, 23 listopada 2012 16:32

Pisanie blooga tymczasowo wstrzymane!

Przepraszam wszystkich Nos-fanów;

wstrzymuję narazie pisanie bloga na czas nieokreślony.

Jednak nie zapominajcie; powrócę!

Jak narazie robie sobię małą przerwę od NosTale.

Do zobaczenia; 

                                                                -Mb6811 


oceń
2
5

Troche małych aktualności...

środa, 17 października 2012 11:00

Za dni: Halloween event! (24.10.12)
Zapewnie znów będą krzakogony bądź inne tego rodzaju zwierzęta do wygrania / kupienia w Nm lub... z Boxa rajdu Jacka O'Lanterna. Powieje mrokiem i mrocznymi kostiumami! W końcu coś zacznie się dziać. :> Miejmy nadzieje że nie będzie większego problemu z dostaniem się na ten rajd..

~~~~~~~~~~~~

Dawno nie pisałam a jest już 17. dzień miesiąca. Od dodania nowych sp na polskim Nt nie dzieje się za dużo ciekawych rzeczy, pomijając "eventy" organizowane przez graczy którzy puszczają masowo stwory z zapieczętowanych pojemników...

Boxy z rajdu Lorda Draco tanieją coraz bardziej; to dobra wiadomość dla osób które starają się kupić nowe sp, gorsza już dla osób, które te rajdy robią.
Nos-Gazetka także się gdzieś zapodziała...
Cóż by tu jeszcze napisać..
Narazie taka smętna notka, jak mi coś ciekawego do głowy przyjdzie to uzupełnię. :>

Miłego dnia;
                                                      -Mb6811 


oceń
3
6

Powiało ogniem...

sobota, 22 września 2012 16:36

*układa screeny na pulpicie* 
Jak już wiecie, do Nostale weszły tak długo wyczekiwane sp. Objaśnie nieco to, co trzeba na nie zrobić.

~~

Po pierwsze, trzeba sie udać na akt 5. Zaraz po konserwacji:

Gotowi?

To już wszyscy?

Atak, na sp5!

Trzeba się udać do Miasta Orła Pustyni (10k za teleport), do Arcymaga. Następnie do Riany, która jest w Obozie poszukiwaczy przygód. Daje nam misje wydropić 3 rogi. Dostajemy za to chełm, z którym wracamy do arcymaga... Dropimy tak dalej piaski i ubijamy po 1 każdym komendancie, po czym dostajemy cp. Jest ono proste - jeżeli tylko zna się dobrą taktykę. Najlepiej to blokować ile się da NCP i razem z nimi z boku ubijać mobki, a w last roomie ubijać po jednym, najlepiej w kąciku, i starać się nie przywoływać odrazu "pseudo roga". NCP mają o wiele więcej hp od nas, więc nie żałować tankować nimi. Staramy się żeby nic nie zauważyło naszej postaci, mobki mają hity ok. 1,5k ale nie są specjalnie twarde.

Mamy Amulet Bohaterów Ognia, i co teraz...?

Teraz trzeba się dostać na rajd, eem.

Oczywiście dużo wk'ów, troche hollek, gdzieniegdzie crusa i warka tanka. Nie jest to rajd %owy. Ogólnie ten smok jest silny, ale... Rajd jest prosty, trzeba tylko mieć zgrany zespół. Rajd jest 75+, tak samo jak misja, jednak chętniej biorą 85/90+.

~~~~~~~~

A teraz coś z serii "Raczej tego nie widziałeś"; Korrkoraen art

Miłego weekendu i zdobywania SP5,

                                                              -Mb6811


oceń
3
5

Troche aktualności

piątek, 31 sierpnia 2012 12:14

Hmm. Zacznijmy alfabetycznie...

 

~~~~~~~~~~~~~

 

Mroczuś. Nowy zwierzak. Losowe pudła i nowy pet. Opłaca się kupować? Według własnego uznania, ma on atrybut ognia i w miare z resami... Pierwszy mroczuś pojawił się w nt pod nazwą... Azor.

PS: Dobrze efekt ogólny?? Hmm, dziwne. xD

Resy i efekty już znacie.

 

~~~~~~~~~~~~~~

 

Następnie w późnej porze, widze napis żółtymi literami na czarnym pasku "Na arenie potwór się panoszy, czy gracze mogą go przepłoszyć?" Czyli Devon...

 <--- Też bym chciała tyle. :D

Po godzinie i 10. minutach Devon poległ. A co SGM na to? "Do następnego razu!" A  co na to gracze? "NAGRODY!" Hmm. Baardzo daawno daawno temu, jak jeszcze miałam jakiś 45 lvl na Mb, też pamiętam że było ubijanie peta GMa. Nie pamiętam jakiego, ale pamiętam że na arenie sypały się od niego nagrody (jak po win rajdzie). Pamiętam karty przywrócenia PS i FMy, ale nie chce się mylić, to było w 2009. O.o

Jedno było pewne; ledwie wyszłeś zza ochronnego pola, daleko nie uszłeś. Mnóstwo dedów, a to przez obszarówki i... "GraczyTylkoDlaKoxuPvP"

 

~~~~~~~~~~~~

 

Dziś fioletowo, ale dobra. Troche o przygodach z upaniem SP. 

SP i ulepszanie. Jak wiadomo, lepiej nie brać przykładu z mojego kolegi, który ulepszał wk na +3 bez zwoju i.. spaliło mu dusze. Więc od +3 do +10 trzeba kupić zwój ochronny niski (niebieski, za ok. 350k), a jeżeli chcemy już na +11 kupujemy czerwony, wysoki (~300k). Tak się dziwnie składa, że zazwyczaj przewiduje za którym razem mi sp ulepszy xD. Mówiłam, że z +9 na 10 ulepszy mi za 3cim razem. Najpierw ulepszałam obok kumpla -> Nie udało się. Następnie w mini landzie -> Nie udało się. No i 3ci, koło bazaru...

(PS:Wbiłam blue nosa, fuck yea. :D)

Jak ten paseczek czerwony doszedł do końca, to ulepszenie się udało. Yee. Nawet myśle, że na +15 wejdzie mi za 26 razem... mam nadzieje że kiedyś się dowiem. xD A +11 myśle że za pierwszym. Ale to się okaże. 

Nie ma to jak przyjacielska złośliwość, nieprawdaż? Nie ma to jak zrobić screena faila upania sp i gnębić tym swoją ofiarę. Tak też chciałam zrobić i wkurzyć kumpla, pokaże wam tego screena.

O ironio... ( ^ Na +10 za pierwszym razem.)

 

~~~~~~~~~~~~~~~~

 

fNie ma to jak zepsuć komuś wesele. Nieudana próba przebicia balonika:

 

~~~~~~~~~~~~~~~~

 

"Ty zmieniasz fam jak skarpetki ;p" - Usłyszałam... przeczytałam pewnego dnia te litery. Ale cóż można poradzić na następującą sytuację?

No tak, obiecanki obiecankami... Byłam naprawdę w wielu fam, znalezienie dobrej to trudne zadanie. Jednaj najbardziej sprawdzaja się famki, które mają system podań, czyli własne forum. Więc czasem może się opłacić wysilenie rejestracji i napisanie tego podania...

 

~~~~~~~~~~~~~~~~

 

31 sierpnia. Dla pocieszenia: wakacje zostały o 2 dni przedłużone, czyli o maksimum! Rok szkolny krótszy o 2 dni : uwieżcie mi, ależ się ciesze.

PS. Masz jakieś sugestie co do bloga? Coś zmienić, coś odjąć lub coś dodać? Pisz śmiało. :)

Miłego dnia i weekendu

 

                                                       -Mb6811


oceń
11
1

Zdjęcia w galeriach.


środa, 22 listopada 2017

Tyle was tu było!:  86 047  

Kalendarz

« listopad »
pn wt śr cz pt sb nd
  0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Galerie

O moim bloogu

Nostale-screeny,zdj itd ;> Kontakt z Mb6811(mną): gg 7165425

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Lubię to

Statystyki

Odwiedziny: 86047
Wpisy
  • liczba: 120
Bloog przeżył dni: 2800 dni